kandydatów

Etat Monter bram i automatyki przemysłowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Monter bram i automatyki przemysłowej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/0596
OBOWIĄZKI:

- montaż i serwis automatyki przemysłowej - montaż i serwis bram garażowych, przemysłowych, rolowanych, szybkobieżnych - montaż i serwis szlabanów - montaż i serwis doków przeładunkowych - podłączanie instalacji elektrycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: czytania rysunku technicznego
Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
Uprawnienia: chęć do pracy,umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

uprawnienia elektryczne do 1kW, prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E), atutem będzie książeczka sanitarno-epidemiologiczna Co oferujemy: - pracę w stabilnej firmie - przyuczenie do pracy w zakresie montażu bram, szlabanów i automatyki - atrakcyjne wynagrodzenie - premie na święta - premie za delegacje - umowę o pracę - pracę jednozmianową w Poznaniu i okolicach /dojazd z innymi pracownikami na koszt firmy - ubezpieczenie grupowe - odzież roboczą - niezbędne narzędzia, - samochód służbowy

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim