kandydatów

Etat Kierowca transportu międzynarodowego

Firma: Marathon International miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Kierowca transportu międzynarodowego
Miejsce pracy: Kostrzyn
Opis stanowiska:
  • Praca w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji, w załogach jednoosobowych na terenie całej Europy.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E oraz ważnego świadectwa kwalifikacji.
  • Dbałość o powierzone mienie.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym nie mniej niż 1 rok.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia.
  • Nowy, sprawny tabor (Daf, Mercedes).
  • Wynagrodzenie 12 000,00 -14 500,00 netto.
  • Premię za ekonomiczną i bezpieczną jazdę.
  • Premię za polecenie nowych pracowników.
  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy.
  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas.
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy.
  • Zaplecze parkingowe na samochody osobowe pracowników.