Etat Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych - Kasjer

Firma: SKOK im. Z. Chmielewskiego miejsce pracy: Poznań

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych - Kasjer
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż kredytów, pożyczek, Rachunków Oszczędnościowo Rozliczeniowych (ROR), kart i innych produktów finansowych,
  • rozmowy sprzedażowe, doradztwo,
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.
Od kandydatów oczekujemy:
  • łatwości w tworzeniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z Klientami, otwartości na Ich potrzeby,
  • biegłej znajomości obsługi komputera oraz otwartości na nowe rozwiązania technologiczne, sprawnej, praktycznej znajomości obsługi social - mediów,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej, miłej osobowości, schludnej aparycji,
  • zaangażowania oraz chęci szkolenia się i rozwoju zawodowego,
  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub/i w obsłudze kasowej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,
  • szkolenia w miejscu pracy oraz stałe wsparcie trenerów wewnętrznych,
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.
Prosimy o dopisanie klauzuli do cv:
"Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w terminie do 6 m-cy od daty końcowej niniejszego ogłoszenia".

Informacja RODO:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Zygmunta Chmielewskiego z siedzibą w Lublinie 20-607, przy ul. Wallenroda 2E, tel. 81 446 3000 ,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy listownie na adres: ul. Wallenroda 2E, 20-607 Lublin z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych” ,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji maksymalnie przez okres 6 m-cy od końcowej daty niniejszego ogłoszenia.
5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-12-2022
Wyświetleń: 96