kandydatów

Etat Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Firma: Marathon Cargo Hub miejsce pracy: Kostrzyn

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Magazynier / Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Kostrzyn
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie operacji magazynowych,
  • Rozładunek i załadunek towaru,
  • Przyjęcie i wydawanie towaru,
  • Inne prace pomocnicze na terenie magazynu.
Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe boczne (UDT)
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • Pełnego zaangażowania w powierzone zadnia
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
Oferujemy:
  • Przyjezdne środowisko pracy w nowoczesnym parku maszynowym,
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Motywujący system wynagrodzenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.