kandydatów

Etat Technik mechanik maszyn i urządzeń

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu miejsce pracy: Sękowo

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Technik mechanik maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Sękowo
Numer: StPr/22/0658
OBOWIĄZKI:

1) Naprawa , konserwacja i serwisowanie maszyn 2) Instalowanie, uruchomienie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń 3) Czytanie instrukcji, rysunków technicznych, kalkulacja kosztów eksploatacji sprzętu 4) Przeprowadzanie przeglądów technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego 5) Kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: gruziński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

Znajomość j. gruzińskiego oraz j. angielskiego jest wymagana ze względu na pracę w zespołach dwujęzycznych

Miejsce pracy:

Sękowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu