kandydatów

Etat Manager Hotelu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7764468, z dnia 2022-11-23

Klient portalu Praca.pl

Hotel 3 gwiazdkowy.

Manager Hotelu

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • zarządzanie bazą noclegową
  • zarządzanie zespołem pracowników,
  • rekrutacja i szkolenie podległego zespołu,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
  • realizowanie i koordynowanie przebiegu konferencji
  • prowadzenie korespondencji oraz uczestniczenie w spotkaniach organizacyjnych z klientami i podwykonawcami imprez,
  • współtworzenie strategii rozwoju,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • działania marketingowe oraz promocyjne zwiększające rozpoznawalność obiektu na rynku,
  • monitorowanie konkurencji,
  • dyspozycyjność, oraz elastyczność w czasie pracy.

Wymagania

  • doświadczenie w branży hotelarskiej,
  • praktyczna umiejętność motywowania i zarządzania zespołem,
  • umiejętność planowania wydatków oraz optymalizacji kosztów,
  • wysokie kompetencje interpersonalne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
  • gotowość do pracy w weekendy i święta

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w obiekcie cieszącym się uznaniem gości,
  • pakiet narzędzi do wykonywania obowiązków,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.