kandydatów

Etat Lekarz internista / Lekarz medycyny rodzinnej

Firma: Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7599105, z dnia 2022-10-05

Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.

Przychodnia Lekarska spółka z o.o. jest właścicielem przychodni POZ Lecznictwo Ambulatoryjne oraz specjalistycznego gabinetu alergologicznego w Poznaniu, przy ul. 28 Czerwca 1956r. 149A

Lekarz internista / Lekarz medycyny rodzinnej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

PRZYCHODNIA LEKARSKA spółka z o.o.  zatrudni do pracy w poradni POZ w Poznaniu LAEKARZA INTERNISTĘ lub LEKARZA MEDYCYNY RODZINNEJ. Proroponujemy bardzo dobre warunki finansowe, elastyczne godziny pracy (do uzgodnienia), pracę na pełen etat (na podstawie umowy o pracę lub na kontrakcie). Czekamy na Ciebie!

Wymagania

  • Prawo wykonywania zawodu oraz określona specjalizacja

Oferujemy

  • Pracę w stabilej firmie, działającej na ryznku usług medycznych już od 20 lat
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miłą i rodzinną atmosferę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-10-2022
Wyświetleń: 120