kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Precio.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7589709, z dnia 2022-09-30

Precio.pl

Precio.pl - Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczymy kompleksowe usługi związane ze sprzętem komputerowym, jego naprawą, serwisem oraz sprzedażą. Podpowiadamy i znajdujemy najlepsze rozwiązania. Nasze komputery poleasingowe, laptopy poleasingowe oraz monitory używane, to wysokiej jakości produkty, sprawdzone przez nas pod każdym kątem.

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie Klientów oraz sprzedaż poleasingowego sprzętu IT jak i nowej elektroniki za pośrednictwem sklepu stacjonarnego, social media oraz e-commerce
  • realizowanie miesięcznych/kwartalnych/rocznych celów sprzedażowych
  • doradzanie, budowanie świadomości Klientów o poleasingowym sprzęcie IT
  • przyjmowanie, zamawianie towaru na magazyn sklepu stacjonarnego, potrzeb usług serwisowych
  • posprzedażowa obsługa zamówień
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • chęć zdobycia umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • wysoko rozwinięta samoorganizacja czasu pracy,
  • komunikatywność na bardzo wysokim poziomie
  • odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa w realizowaniu powierzonych zadań,
  • kreatywne i odważne nastawienie do sprzedaży,
  • znajomość sprzętu komputerowego i jego podzespołów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • przyjazna i otwarta postawa do pracy w zespole.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności z motywującym systemem prowizyjnym (wynagrodzenie brutto dla osób posiadających status studenta jest wynagrodzeniem NETTO)
  • wyjątkowe produkty :)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pozytywną atmosferę pracy
  • praca w godzinach 9:00-17:00
  • imprezy integracyjne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-09-2022
Wyświetleń: 134