Etat Pracownik produkcji i montażu stolarki aluminiowej - stolarz, monter, ślusarz, technik budownictwa,

Firma: PPH JAWOR Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Producent stolarki aluminiowej
Pracownik produkcji i montażu stolarki aluminiowej - stolarz, monter, ślusarz, technik budownictwa, mechanik
Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki:
  • praca przy produkcji aluminiowej stolarki budowlanej
  • montaż konstrukcji na budowie
Wymagania:
  • pracowitość
  • obowiązkowość
  • umiejętność działania w zespole
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • niezawodność
  • prawo jazdy kat. B
  • elastyczność
  • punktualność
  • dokładność i sumienność
Mile widziane:
  • doświadczenie w zakresie montażu stolarki aluminiowo-szklanej – nie jest wymagane
  • mile widziani absolwenci technikum i szkół zawodowych

Co oferujemy:
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • terminowość wypłat
  • praca w wykwalifikowanym zespole
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”