kandydatów

Etat Kierownik Działu Analiz Sprzedaży

Firma: DECORA S.A miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A.  to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM).

Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how.

Więcej o naszych produktach przeczytasz na stronach marek:

ARBITON – www.arbiton.com

AFIRMAX – www.afirmax.eu

EWIFOAM – www.ewifoam.de

Kierownik Działu Analiz Sprzedaży
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie wyników sprzedaży firmy, jak i poszczególnych struktur sprzedażowych,
  • realizacja raportów sprzedażowych i marżowych oraz rankingów dotyczących indywidulanych osiągnięć handlowców,
  • tworzenie i rozwijanie istniejących narzędzi i systemów raportowania oraz optymalizacja procesów raportowania i sprzedaży,
  • dostarczanie Działowi Sprzedaży narzędzi niezbędnych do bieżącego monitorowania sytuacji sprzedażowej (w tym ocena efektywności akcji sprzedażowych i marketingowych),
  • czynny udział w procesie prognozowania sprzedaży,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia - nauki ścisłe,
  • pasja i doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Sprzedaży lub Kontrolera Sprzedaży (min. 3 lata),
  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków z danych liczbowych i rekomendowania rozwiązań,
  • praktyczna znajomość programu MS Excel (poziom zaawansowany),
  • znajomość SAP traktowana jako zdecydowany atut,
  • biegła znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2).
To oferujemy
  • ciekawą pracę i wyzwania w środowisku międzynarodowym (a także możliwość prowadzenia interesujących projektów),
  • możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych poprzez pracę na kierowniczym stanowisku w dużej organizacji,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz stabilne warunki zatrudnienia (w tym umowa o pracę),
  • zatrudnienie w dużej, międzynarodowej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest obecna na rynku ponad 25 lat,
  • stanowisko wyposażone w potrzebne narzędzia pracy oraz rozbudowany pakiet benefitów dodatkowych - w tym nieograniczone możliwości szkoleń i rozwoju.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Sroda Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzanew związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.