kandydatów

Etat Pracownik Działu Graficznego – operator DTP

Firma: Termedia Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7467552, z dnia 2022-08-31

Firma Termedia od 1993 r. ułatwia wszystkim zainteresowanym medycyną dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych. Zapewnienie wielopłaszczyznowej edukacji i dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie to nieustająca misja Termedii. Sprawdzona, nowoczesna i wiarygodna informacja jest nie tylko kluczem do postępu, ale też wymogiem współczesnego świata.

Termedia jest liderem w swojej branży, organizuje konferencje, sympozja, zjazdy i kongresy medyczne, jest także wydawcą czasopism i książek oraz twórcą specjalistycznych portali branżowych.

Pracownik Działu Graficznego – operator DTP

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • skład DTP i przygotowywanie plików produkcyjnych,
  • skład graficzny (ulotki, katalogi, programy, foldery, inne materiały graficzne),
  • przygotowywanie materiałów do druku w technologii cyfrowej i offsetowej,
  • ścisła współpraca z działem handlowym i produkcyjnym,
  • wprowadzanie ewentualnych korekt podczas procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • znajomość pakietu Adobe CC, (Photoshop, Illustator, InDesign, Acrobat),
  • doświadczenie na stanowisku Grafik DTP lub analogicznym (warunek konieczny),
  • doświadczenie z obróbką graficzną,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie w branży poligraficznej,
  • zmysł estetyczny,
  • samodzielność,
  • sumienność.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • premię świąteczną,
  • 40% zniżki na odpłatne usługi medyczne,
  • wyjazdy integracyjne,
  • karty Multisport.