kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Miejski Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Poznań

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/1864
OBOWIĄZKI:

Staż w PEPCO POLAND ul. świętokrzyska Program stazu do zapoznania w pokoju 42

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Staż w ramach projektu PO WER, w ramach którego mogą zostać skierowane osoby młode w wieku od 18 do 29 lat, które na dzień przystąpienia do projektu nie ukończyły 30 r. ż, z założonym Indywidualnym Planem Działania w ramach którego uwzględniono możliwość odbycia stażu

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-07-2022
Wyświetleń: 108