kandydatów

Etat Specjalista ds. remontów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. remontów
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/2995
OBOWIĄZKI:

Weryfikacja zakresu napraw i remontów samochodów i naczep firmowych i dzierżawionych. Kontrola poprawności, zasadności, celowości i terminowości napraw i remontów oraz kosztów wykonanych usług. Sporządzanie dokumentacji i raportów z kosztów napraw i remontów do bezpośrednich przełożonych. Doradztwo techniczne. Szkolenia instruktażowe dla nowoprzyjętych pracowników. Koordynowanie funkcjonowania serwisu. Kontakt z kontrahentami i kierowcami w języku rosyjskim.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków

Wymagania inne:

umiejętność dokonywania oceny jakości pracy podległych pracowników, znajomość programu ABONA (system zarządzania dokumentami); minimum 1 rok doswiadczenia w firmie transportowej

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu