kandydatów

Etat Kierownik Projektu ds. Automatyki

Firma: Schulz Infoprod Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

CHULZ Infoprod Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynieryjne, działające w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej. Jesteśmy na rynku od 1987 roku, a w 2002 staliśmy się częścią grupy SCHULZ Systemtechnik GmbH, która zrzeszając kilka firm zatrudnia ponad 1100 pracowników.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Projektu ds. Automatyki

Głównym zadaniem Project Managera będzie kompleksowa opieka nad powierzonymi projektami w obszarze automatyki przemysłowej.

Obowiązki:
  • Organizacja i zarządzanie zespołem projektowym,
  • Synchronizacja działań między działami,
  • Kontakt z klientem na każdym etapie realizacji projektu,
  • Planowanie i kontrola terminów,
  • Zarządzanie budżetem projektu,
  • Kontrola zamówień materiałów i dostaw,
  • Monitoring i raportowanie zużycia czasu i kosztów projektu.
Wymagania i umiejętności:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektu,
  • Dobra znajomość branży automatyki,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Biegła znajomość pakietu Office.
Mile widziane:
  • Znajomość programu EPLAN,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w automatyce procesowej i intralogistyce,
  • Znajomość programu MS Project.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Kursy i szkolenia międzynarodowe,
  • Lekcje języka niemieckiego,
  • System kafeteryjny MyBenefit, w tym ubezpieczenie PZU, opieka medyczna LuxMed i karta sportowa MultiSport.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole świetnych specjalistów,
  • Wydarzenia i spotkania poza pracą.