kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 100874

Warunki pracy

  • praca administracyjno-biurowa, naprawy sprzętu IT oraz radiokomunikacyjnego

  • zadania wykonywane w siedzibie urzędu oraz na terenie województwa wielkopolskiego

  • parametry środowiska (oświetlenie, temperatura, hałas) w normie

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów

  • zagrożenia biologiczne typowe dla pracy z dokumentacją oraz pracy w terenie

  • kierowanie pojazdem

  • stanowisko pracy znajduje się na poziomie -1 budynku biurowego

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę z koniecznością przemieszczania się w pomieszczeniu po wymaganą dokumentację oraz do archiwum

  • stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych

  • budynek bezpośrednio nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, możliwość przejazdu z sąsiedniego budynku

  • budynek nie jest wyposażony w windy osobowe, konieczność korzystania z wind w sąsiednim budynku i przemieszczenie się łącznikiem

  • w budynku pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • nadzoruje organizacyjnie oraz zarządza siecią radiową DMR, LAN oraz WLAN, zapewniającą prawidłowe funkcjonowanie systemów łączności radiowej; monitoruje sprawność działania poprzez aplikacje nadzorujące systemy łączności przewodowej i bezprzewodowej
  • konfiguruje, uruchamia i diagnozuje uszkodzenia urządzeń sieciowych sieci teleinformatycznych
  • opracowuje dokumenty formalno-prawne związane z funkcjonowaniem systemu łączności radiowej Wojewody Wielkopolskiego
  • prowadzi diagnostykę oraz drobne naprawy sprzętu komputerowego i radiokomunikacyjnego
  • wdraża i modernizuje rozwiązania techniczne w zakresie systemów łączności przewodowej i bezprzewodowej

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie telekomunikacja, elektronika, informatyka
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość systemów telekomunikacyjnych związanych z łącznością przewodową i bezprzewodową
  • komunikatywność, w tym umiejętność formułowania wypowiedzi na piśmie
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń techniki biurowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV
  • umiejętność samodzielnego działania