kandydatów

Etat Inżynier Projektant Elektryk / Electrical Engineer

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Poznań

Inżynier Projektant Elektryk / Electrical Engineer
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA
  • Identyfikowanie zakresu prac dla systemów elektrycznych
  • Projektowanie systemów elektrycznych w oparciu o normy i wymagania Klienta
  • Specyfikacja i selekcja urządzeńsystemów elektrycznych do zastosowań w strefie zagrożonej wybuchem
  • Współpraca z innymi branżami w celu realizacji zadań projektowych
  • Tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej, m.in.: studium koncepcyjne, dokumenty wykonawcze, rysunki, raporty, obliczenia
  • Udział w testach odbiorowych (FAT) systemów i urządzeń elektrycznych
  • Współpraca z działami planowania i zakupów
  • Udział w procesie składania ofert
WYMAGANIA
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość systemów niskiego i średniego napięcia
  • Znajomość zagadnień specyfikacji i selekcji urządzeń i systemów elektrycznych
  • Znajomość typowych dokumentów projektowych i cyklu projektowego
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole specjalistów
  • Mile widziane:
  • Umiejętność wykonywania obliczeń dla systemów oświetlenia i systemów ogrzewania elektrycznego
  • Doświadczenie w doborze urządzeń do stery zagrożonej wybuchem (ATEX)
W ZAMIAN OFERUJEMY
  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia, w tym szkolenie niezbędne do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze