kandydatów

Etat Analityk danych dla aplikacji fintech Patron GO

Firma: PATRONGO PL SP. Z O.O miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7057308, z dnia 2022-05-25

Jesteśmy młodą, nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się analizą produktów finansowych z siedzibą w Pradze oraz z oddziałami na Słowacji i w Polsce. Patron GO to czeska aplikacja fintech, która ma ambicje stać się światowym liderem analiz danych finansowych.

Cieszymy się, że dobrze sobie radzimy i że nasza ekspansja w Europie idzie pełną parą. Dlatego chcemy wzmocnić nasz zespół o analityka danych dla polskiego rynku.

Analityk danych dla aplikacji fintech Patron GO

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Jako analityk danych będziesz odpowiedzialny za analizę danych transakcyjnych i płatności, co jest kluczową właściwością aplikacji Patron GO. Będziesz monitorować dane, manipulować nimi i wdrażać rozwiązania, testować i debugować. Pozcja w naszej firmie wymaga głębokiego zrozumienia w jaki sposób pracujemy z danymi. Ważna jest również umiejętność komunikacji z osobami decyzyjnymi i w celu rozwiązywania problemów jak i w pracy na co dzień.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • SQL (PostgreSQL)
  • Myślenie analityczne, umiejętność pracy w uporządkowany i szybki sposób, łatwość analizowania problemów
  • Znajomość wyrażeń regularnych (RegEx)
  • Angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane?

  • JS (automatyzacja w GSheet)
  • BigQuery
  • Znajomość produktów finansowych
  • Ogólna orientacja na rynku finansowym

Oferujemy

  • Profesjonalny rozwój osobisty
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawym progresywnym projekcie
  • Praca z domu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2022
Wyświetleń: 171