kandydatów

Etat Elektryk / Mechanik / Elektromechanik

Firma: Bergman Engineering miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7017801, z dnia 2022-05-17

Bergman Engineering

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Elektryk / Mechanik / Elektromechanik

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: EMP/MP/0322

Opis stanowiska

  • Utrzymanie ruchu wybranego obszaru parku maszynowego (urządzenia transportowe i prasy)
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Udział w działaniach prewencyjnych
  • Praca w systemie informatycznym (raporty, obsługa magazynu)
  • Współpraca z zespołem

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe z obszaru mechaniki/elektryki/elektromechaniki lub pokrewnego
  • Doświadczenie zawodowe w serwisie/utrzymaniu maszyn (zdobyte również w formie staży i praktyk)
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne G1, G2
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (elektrycznej/pneumatycznej/hydraulicznej)
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany w godzinach 7:00-19:00, 19:00-7:00 w modelu „3 dni pracy – 3 dni wolnego”

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 5.000 - 6.500 zł brutto, system premiowy i płatne nadgodziny
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkującym komponenty motoryzacyjne
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie, system premiowy i płatne nadgodziny
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, dodatki na święta)
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i podnoszących kwalifikacje (np. uprawnienia energetyczne)
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-05-2022
Wyświetleń: 158