kandydatów

Etat Asystent działu księgowości / Młodszy księgowy

Firma: Aquarius Europe Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy firmą świadczącą usługi ogólnobudowlane, działającą na rynku ogólnopolskim i terenie krajów Unii Europejskiej. Obecnie do naszego biura w Poznaniu poszukujemy pracownika działu księgowości.

Asystent działu księgowości / Młodszy księgowy
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży,
  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego,
  • wyjaśnianie niezgodności,
  • wsparcie w bieżących czynnościach księgowych,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności,
  • prowadzenie sprawozdawczości do GUS.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie – ekonomiczne, mile widziane wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów kierunkowych,
  • znajomość przepisów prawa w zakresie realizowanych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office - w szczególności Excel,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych,
  • wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole.
Warunkiem udziału w rekrutacji jest dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Aquarius Europe w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.