kandydatów

Etat Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

Firma: Liga Obrony Kraju miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6957030, z dnia 2022-05-05

Liga Obrony Kraju

poszukuje do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Inwestycji i Remontów

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Koordynowanie prac związanych z prowadzeniem projektów remontowych i inwestycyjnych,
  • Pozyskiwanie podwykonawców, weryfikacja ofert,
  • Nadzór nad inwestycją i wykonawstwem, kontrola realizacji inwestycji,
  • Koordynowanie zawierania umów podwykonawczych, dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty,
  • Optymalizacja kosztów inwestycji,
  • Obsługa korespondencji związanej z procesem inwestycyjnym,
  • Wykonywanie nieskomplikowanych kosztorysów,
  • Obsługa administracyjna umów najmu i dzierżawy,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami,
  • Raporty i zestawienia ze swojego obszaru działania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w obszarze administracji,
  • Znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Samodzielność, systematyczność i umiejętność organizowania czasu pracy,
  • Obsługa komputera (Word, Excel etc.),
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • System wynagradzania uzależniony od wyników w pracy,
  • Nagrody jubileuszowe.