kandydatów

Etat Menedżer ds. Handlu i Zamówień Publicznych

Firma: DGP Security Partner Sp. Z o.o. miejsce pracy: Szamotuły

Menedżer ds. Handlu i Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Szamotuły
Nr ref.: DGP-01-05-2022

Twój zakres obowiązków:
  • Sprzedaż usług ochrony w ramach postępowań prowadzonych zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych i Postępowań Regulaminowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Sprzedaż rozwiązań z obszaru zabezpieczeń technicznych opartych o nowoczesne technologie
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Współpraca z innymi działami nad stworzeniem dedykowanej oferty dla klienta
  • Prezentacja oferty oraz wynikających z niej korzyści dla klienta
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedażowego
  • Raportowanie i rejestracji działań i umów handlowych
  • Udział w spotkaniach branżowych
Gwarantujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania cennych doświadczeń
  • Atrakcyjne warunki pracy, w tym: system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe, roczny system nagród finansowych również w formie wycieczek zagranicznych
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód
  • Program benefitów pozapłacowych
  • Dbałość o dobrą atmosferę w pracy, z uszanowaniem wartości pracowników
Nasze oczekiwania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży podobnych usług – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych oraz doświadczenie w prowadzeniu postępowań przetargowych i regulaminowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw
  • Terminowość oraz samodzielność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w trybie zadaniowym
  • Wysoką kulturę osobistą
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość na rozwój własnych umiejętności i kompetencji