kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Grupa Tootiny-Snibbs miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6926073, z dnia 2022-04-28

Snibbs sp. z o.o. firma z wieloletnim doświadczeniem w branży dziecięcej i zabawkowej. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zabawek, okularów przeciwsłonecznych dla dzieci oraz produktów higienicznych. Zajmuje się również dystrybucją renomowanych marek dziecięcych w Polsce i w Europie. W związku z rozwojem firmy poszukuje ambitnej osoby do współtworzenia działu handlowego.

Jeżeli lubisz charakter pracy handlowca, efektywnie zarządzasz sprzedażą, posiadasz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji oraz organizowaniu własnego czasu pracy to właśnie Ciebie zapraszamy do złożenia oferty.

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi,
  • Obsługę klientów B2B wg ustalonego w CRM harmonogramu zadań,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych,
  • Przeprowadzanie szkoleń z funkcjonalności firmowej Platformy Handlowej B2B,
  • Współtworzenie i przeprowadzanie akcji promocyjnych dla parterów handlowych,
  • Realizację celów sprzedażowych oraz jakościowych w ramach założonego planu,
  • Raportowanie wyników swojej pracy.

Wymagania

  • Otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
  • Umiejętności słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów,
  • Umiejętności planowania i konsekwencji w dążeniu do realizacji postawionego celu,
  • Silnej motywacji do pracy,
  • Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności, samodzielności,
  • Skrupulatności i sumienności w raportowaniu wyników swojej pracy,
  • Poszukujemy kandydatów z Poznania lub najbliższych okolic.

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia umowa o pracę lub kontrakt menedżerski,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • Wszelkie potrzebne narzędzia do pracy na w/w stanowisku,
  • Atrakcyjny system premiowy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-04-2022
Wyświetleń: 156