kandydatów

Etat inżynier budowy

Firma: PHU Kama Małgorzata Janicka miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6776430, z dnia 2022-03-31

PHU Kama Małgorzata Janicka

Zajmujemy się prowadzeniem robót w branży remontowo- budowlanej, z nastawieniem na obiekty użyteczności publicznej.

Zatrudniamy własnych pracowników na umowach o pracę oraz podwykonawców.

Prowadzimy roboty w konsorcjum z PPHU TEL-POŻ-SYSTEM ISKRA Sp.z o.o.

Realizujemy kontrakt " Modernizacja budynków dydaktycznych WSCEiT w Starej Łubiance"

Rozpoczynamy kontrakt " Przebudowa budynków dydaktycznych WSCKZiU nr 2 w Poznaniu przy ul.Grobla"

inżynier budowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanym
  • bieżąca analiza i znajomość dokumentacji projektowej
  • prowadzenie obmiarów robót

Wymagania

  • wykształcenie z zakresu budownictwa ogólnego

Oferujemy

  • ciekawa praca dla młodych ludzi, którzy już ukończyli naukę lub są w trakcie studiów
  • brak monotonni
  • mozliwość podniszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycia uprawnień budowlanych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-03-2022
Wyświetleń: 164