kandydatów

Etat Kasjer / Kasjerka

Firma: Autostrada Eksploatacja S.A. miejsce pracy: Buk

Ogłoszenie numer: 6765630, z dnia 2022-03-28

Spółka Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), zajmująca się obsługą Autostrady A2 w zakresie jej utrzymania, eksploatacji i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kasjer / Kasjerka

Miejsce pracy: wielkopolskie / Buk

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Plac Poboru Opłat Gołuski, Stacja Poboru Opłat Buk (województwo wielkopolskie)

Zakres obowiązków:
  • pobór opłaty za przejazd Autostradą A2 w wysokości określonej w obowiązującym cenniku,
  • klasyfikowanie kategorii pojazdów zgodnie z przepisami obowiązującymi na Autostradzie A2
  • rozliczanie zrealizowanego utargu.

Wymagania

  • wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • gotowość do pracy zmianowej, w tym nocnej

Oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie
  • dobre warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę w nocy, niedziele i święta, dodatek frekwencyjny, premie uznaniowe)
  • prywatną opiekę lekarską,
  • świadczenia socjalne („wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty podarunkowe dla dzieci, zapomogi),
  • możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym
  • przyjazne środowisko pracy