kandydatów

Etat Inżynier Elektryk (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Elektryk (m/k)
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Nr ref.: INZ/WRZ/0322
Obowiązki:
  • planowanie prac oraz wyznaczanie szczegółowych zadań dla pracowników,
  • organizowanie i nadzorowanie napraw i remontów oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • kontakt oraz współpraca z firmami zewnętrznymi, kontrola wykonania pracy serwisu,
  • ocena skuteczności przeprowadzonych konserwacji i remontów maszyn, analiza przyczyn pojawiających się usterek,
  • tworzenie harmonogramów przeglądów, remontów i prewencyjnych prac serwisowych maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad systemem raportowania awarii i przerw w produkcji,
  • udział oraz organizacja uruchomień nowych maszyn i urządzeń,
  • sprawowanie stałego nadzoru nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych,
  • nadzór i kontrola zakupu części zamiennych potrzebnych materiałów przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji kosztów zamówień,
  • poszukiwanie rozwiązań zmniejszających koszty w zakresie utrzymania ruchu, planowanie inwestycji w zakupach technicznych.
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego technicznego lub mechanicznego,
  • znajomości języka angielskiego min. B2 (warunek konieczny),
  • min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, związane z zarządzaniem zespołem technicznym w firmie produkcyjnej,
  • praktycznej znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, znajomości budowy maszyn produkcyjnych,
  • znajomości zasad i przepisów BHP,
  • zdolności koordynowania wdrażanych projektów oraz ustalania priorytetów,
  • uprawnień energetycznych G1, G2, G3,
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych, suwnic oraz podestów ruchomych,
  • praktycznej umiejętności w posługiwaniu się dokumentacją techniczną,
  • odpowiedzialności, sumienności, samodzielności,
  • otwartości na innowacje, umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz samodzielnego podejmowania decyzji,
  • umiejętności planowania oraz dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w młodym zespole specjalistów wykorzystujących najnowsze technologie,
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
  • dodatkowe benefity, m.in. możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.