kandydatów

Etat Pracownik Działu Badawczo-Rozwojowego

Firma: Centrum Badań DNA sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6725487, z dnia 2022-03-21

Centrum Badań DNA sp. z o.o.

Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług i wykonywanych badań. Dbamy o ich rzetelność, bezstronność i terminowość. Szczegółowo dokumentujemy przebieg każdego badania, gwarantując poprawność, powtarzalność i prawidłową interpretację wyników. Wszystkie badania wykonywane są przez wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych. Kompetencje członków naszego zespołu są na bieżąco monitorowane i udoskonalane, poprzez ich udział w badaniach i szkoleniach zewnętrznych.

W pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszego klienta. Restrykcyjnie przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych, a w szczególności zasady poufności. Zgodnie z polskim ustawodawstwem, po przeprowadzeniu analiz, próbki DNA są utylizowane przez specjalistyczną firmę.

Centrum Badań DNA działa zgodnie z ogólnymi wymaganiami dotyczącymi kompetencji laboratoriów badawczych oraz wdrożyło w swoim Laboratorium standardy postępowania zgodne z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2008.

W celu zapewnienia realizacji polityki jakości w Laboratorium, Centrum Badań DNA realizuje plan udziału w badaniach międzylaboratoryjnych potwierdzających nasze kompetencje.

Pracownik Działu Badawczo-Rozwojowego

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • projektowanie starterów i sond do testów RT-PCR/ LAMP
  • obsługa sekwenatora NGS (Oxford Nanopore)
  • analiza bioinformatyczna wyników sekwencjonowania NGS
  • opracowanie nowych testów i technologii, pomoc w pisaniu projektów badawczo-rozwojowych

Wymagania

  • wykształcenie: biologia molekularna, biotechnologia, analityka medyczna lub pokrewne
  • kilkuletnie doświadczenie w laboratorium molekularnym
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy na sekwenatorze Oxford Nanopore
  • dodatkowym atutem będzie tytuł doktora

Oferujemy

  • umowa o pracę/zlecenia/ lub B2B
  • praca w młodym, dynamicznie rozwijający się zespole
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • współudział w publikacjach, zgłoszeniach patentowych i projektach