kandydatów

Etat Operator wytaczarki / maszyny skrawającej (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Rogoźno

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Operator wytaczarki / maszyny skrawającej (m/k)
Miejsce pracy: Rogoźno
Nr ref.: OW/ROG/0322
Obowiązki:
  • obsługa maszyny skrawającej/wytaczarki,
  • wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej,
  • kontrolowanie jakości wyrobu,
  • prowadzenie konserwacji, utrzymanie czystości oraz porządku,
  • zgłaszanie usterek oraz awarii maszyn/urządzeń/sprzętu,
  • raportowanie zleceń produkcyjnych w systemie wewnętrznym.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek skrawających,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: wysokościomierz, suwmiarka, mikromierz, średnicówka,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność doboru parametrów skrawania.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • dodatkowe szkolenia pozwalające podnoszenie kwalifikacji,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karnety sportowo-rekreacyjne.