kandydatów

Etat Doradca klienta w sklepie odzieżowym (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Poznań

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca klienta w sklepie odzieżowym (m/k)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: DK/POZ/0322
Obowiązki:
  • obsługa klienta,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali,
  • porządkowanie towaru na sklepie,
  • prezentacja nowego towaru,
  • wydawanie kuponów rabatowych.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe,
  • komunikatywność,
  • otwartość,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
  • elastyczny grafik pracy dopasowany do Twoich możliwości,
  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w obsłudze klienta.