kandydatów

Etat SEO Trainer

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6672279, z dnia 2022-03-10

Klient portalu Praca.pl

SEO Trainer

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • planowanie długoterminowe,
  • przygotowanie pytań do rozmowy kwalifikacyjnej, tworzenie sprawozdań z wyników rozmów,
  • szybkie nawiązywanie relacji i zdobywanie zaufania,
  • rekrutacja juniorów SEO,
  • tworzenie / aktualizacja wewnętrznego procesu szkoleniowego,
  • prowadzenie i koordynowanie wewnętrznych szkoleń,
  • codzienna organizacja pracy juniorów,
  • dobre planowanie i organizacja, zarządzanie czasem,
  • przystosowanie się do zmian (np. w świadczonej usłudze),
  • rozwijanie i stawianie sobie nowego celu zawodowego,
  • zarządzanie grupami projektowymi, zespołem i wyznaczanie celów,
  • rozwiązywanie konfliktów,
  • dbanie o morale w teamie, dostrzeganie (oraz rozwijanie) indywidualnych cech pracowników,
  • rekrutacja i onboarding pracowników.

Wymagania

  • ugruntowana i szeroka wiedza SEO (doświadczenie przynajmniej 3 lata w SEO, mile widziane roczne doświadczenie w roli szkoleniowca),
  • dobra znajomość najważniejszych narzędzi SEO (Sitebulb/Screaming Frog, Senuto/Semstorm, Ahrefs/Majestic, GA, GSC itp.) – warunek konieczny
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • kontrola i nadzór realizacji,
  • dbanie o dyscyplinę w zespole,
  • podnoszenie poziomu efektywności metodologii pracy,
  • wdrożenie elementu rywalizacji.

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • strefę chill,
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która jest liderem rynku SEO,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • urodzinowy dzień wolny,
  • regularne integracje,
  • pakiet benefitów (Luxmed, Multisport)
  • biblioteczkę pracowniczą.