kandydatów

Etat Prawnik

Firma: Kronospan miejsce pracy: Poznań

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Prawnik
Ref.No: PMA 03/2022

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa prawna spółek grupy, w szczególności w zakresie kontaktów z instytucjami finansowymi oraz bankami;
  • Udział w negocjacjach i projektowaniu umów, w szczególności umów kredytu lub pożyczki oraz dokumentów towarzyszących transakcji m.in. dokumentów związanych z ustanawianiem zabezpieczeń;
  • Nadzór nad realizacją obowiązków wynikających z umów kredytów i pożyczek.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (prawo);
  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze średnich i dużych firm;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w banku lub innej instytucji finansowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Dobra organizacja pracy, obowiązkowość i samodzielność.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracy/świadczenie usług;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy obsłudze znaczących transakcji kredytowych;
  • Szybki proces decyzyjny w prostej strukturze organizacyjnej;
  • Dynamiczne środowisko pracy z odpowiednimi narzędziami do wykonywania zadań;
  • Silne wsparcie kierownictwa wyższego szczebla.