kandydatów

Etat Spawacz

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Poznań

Spawacz
Miejsce pracy: Poznań
OPIS STANOWISKA:
  • Spawanie stali czarnej,
  • Kontrola jakości wykonanych prac spawalniczych,
  • Czytanie rysunków technicznych.
WYMAGANIA:
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze, spawanie metodą MIG/MAG,
  • Znajomość rysunku technicznego i czytanie dokumentacji technicznej,
  • Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność.
OFERUJEMY:
  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę
  • Zatrudnienie w firmie stabilnej na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.