kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Komster Sp. z o.o. miejsce pracy: Murowana Goślina

Ogłoszenie numer: 6586071, z dnia 2022-02-23

dostawca usług dostępu do sieci Internet oraz usług telewizyjnych

Informatyk

Miejsce pracy: wielkopolskie / Murowana Goślina

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji sieciowych w 2-osobowej ekipie (ethernet oraz światłowód FTTH)
  • montaż urządzeń i uruchamianie usług telekomunikacyjnych u abonentów (telewizja, internet)
  • usuwanie usterek u klientów oraz w sieci dostępowej
  • obsługa zgłoszeń od abonentów

Wymagania

  • zdolności manualno-technicznych (obsługa podstawowych narzędzi, wiertarki, itp.)
  • umiejętność obsługi komputera i rozwiązywania podstawowych problemów w systemach Windows
  • znajomości podstawowych zagadnień z zakresu sieci TCP/IP
  • zdolności do pracy na wysokości
  • wykształcenia średniego (preferowane technik informatyk)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i renomowanej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stabilność zatrudnienia
  • miejsce pracy: Murowana Goślina
  • samochód służbowy