kandydatów

Etat Młodszy analityk

Firma: PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Młodszy analityk

Ogólnopolska agencja PMT z 20-letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż szerokiej gamy klientów, poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Analityk

Zakres obowiązków
  • opracowywanie zestawień i analiz wspierających procesy sprzedaży,
  • generowanie i przetwarzanie baz danych,
  • monitorowanie realizacji celów sprzedażowych,
  • praca w systemie sprzedaży i w systemie obiegu dokumentów,
  • wsparcie w zakresie prac administracyjnych.
Poszukiwane kompetencje
  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel (mile widziana znajomość programu Power BI),
  • mile widziane doświadczenie w obszarze badań,
  • mile widziane ukończone studia kierunkowe,
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • komunikatywność, otwartość.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy,
  • udział w realizacji ciekawych projektów znanych marek,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • dofinansowanie do studiów, kursów i szkoleń,
  • pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. lekcje języka angielskiego, opieka medyczna, karta multisport),
  • nielimitowany dostęp do expresu do kawy ;),
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-02-2022
Wyświetleń: 161