kandydatów

Etat Konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Poznań

Domino Executive Search będąca częścią francuskiej grupy firm doradczych z branży HR – Domino RH w ramach swojego rozwoju poszukuje obecnie kandydatów/kandydatek do współpracy. Jesteśmy wiodącym partnerem biznesowym wielu międzynarodowych Firm na terenie Polski i w UE, gdzie rozwinęliśmy swoją działalność w obszarze usług doradczych Executive Search, Interim Management oraz Rekrutacji Stałych. Domino ES stale rozwija swoje usługi, ich jakość oraz portfolio Klientów. Obecnie jesteśmy w trakcie dynamicznego rozwoju i poszukuejmy osób na stanowisko:

Konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji

Lubisz rozmawiać z klientami ? Potrafisz analizować potrzeby klientów oraz kandydatów?
Masz doświadczenie w utrzymywaniu relacji biznesowych?
Chcesz rozwijać się i pracować z klientami?

Mamy dla Ciebie propozycję! Dołącz do naszego oddziału w Poznaniu i rozwijaj umiejętności w sprzedaży i realizacji procesów selekcji i rekrutacji.

Zadania:
  • Obsługa klientów oraz samodzielne prowadzenie projektów przy wsparciu Zespołu,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z naszymi Klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych projektów
  • Przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie usług i obsługi klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Chęć stałego rozwoju i poszerzania wiedzy
  • Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na pracę z klientem biznesowym
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w modelu hybrydowym (stacjonarnie centrum Poznania/zdalnie)
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia w postaci: wynagrodzenia podstawowego, systemu prowizyjnego i premiowego
  • Premię Urlopową oraz dodatki okolicznościowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multi Sport, finansowaną w całości przez pracodawcę
  • Stały rozwój oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w międzynarodowej firmie otwartej na nowe pomysły i rozwiązania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Domino Polska Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135) oraz na ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Domino Polska Sp. z o.o.. z siedzibą w Poznaniu ul. Taczaka 24. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 5070.
Domino Polska Sp. z o.o.
ul. Taczaka 24 ; 61-737 Poznań POLAND, tel: +48 22 30 476, Mob : +48 694 670 640
m.zukowski@dominopolska.pl; www.dominopolska.pl