kandydatów

Etat Specjalista ds. Rozliczeń

Firma: Polski Holding Inwestycyjny S.A. miejsce pracy: Poznań

Polski Holding Inwestycyjny S.A. poszukuje do swojego oddziału w Warszawie

Specjalista ds. Rozliczeń
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy w obszarze dokumentów kosztowych i płatności
  • kontrolowanie umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem terminowości oraz formalno-rachunkowym
  • przygotowywanie dokumentacji finansowej związanej z rozliczeniami i płatnościami
  • dbałość o zapewnienie zgodności dokumentów z przepisami i procedurami wewnętrznymi
  • przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego
  • pełna obsługa płatności
  • wykonywanie zleconych analiz i raportów na potrzeby kadry zarządzającej oraz pozostałych działów
  • współpraca z innymi działami w celu realizacji ww. obowiązków
Nasze wymagania
  • min. 2-letniego doświadczenia w dziale finansowym, na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego, kierunkowego najlepiej w obszarze finansów i rachunkowości
  • zdolności analitycznych i umiejętności pracy z danymi liczbowymi
  • bardzo dobrej znajomości programu Microsoft Excel
  • znajomości zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • łatwości w budowaniu relacji i współpracy w zespole
  • zaangażowania i dużej skrupulatności
To oferujemy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stałe godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę MultiSport
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • przyjazną atmosferę pracy