kandydatów

Etat Specjalista do działu zakupów

Firma: EURODRUT SP. Z O.O. miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 6440343, z dnia 2022-01-28

EURODRUT to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji produktów branży elektrotechnicznej , specjalizacja przewody nawojowe do silników , transformatorów, cewek , generatorów i innych .

Specjalista do działu zakupów

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • prowadzenie procesu zakupowego: sporządzanie, wysyłanie zapytań ofertowych i kontakt z Dostawcą – zagranicznym i krajowym, negocjacje cenowe,zamówienia i realizacja dostaw,
  • analizowanie potrzeb magazynu , uzupełnianie asortymentu ,
  • szukanie nowych dostawców i negocjowanie cen wg. ofert,
  • przyjmowanie dokumentów zakupowych w systemie,
  • kontrolowanie terminów dostaw i realizacji zamówień u stałych dostawców,
  • rozwiązywanie problemów z innymi działami w zakresie zakupów.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz trafnego podejmowania decyzji,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja i dokładność,
  • pogodne nastawienie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,
  • szkolenia,
  • dofinansowania do kursów podnoszących umiejętności i samodoskonalenia.