kandydatów

Etat Młodszy informatyk

Firma: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Młodszy informatyk
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 91627

Warunki pracy

  • nadzór nad zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania systemów informatycznych w urzędzie

  • dokonywanie napraw bieżących oraz usuwanie usterek sprzętu komputerowego

  • niewykluczona praca na wysokości oraz prace związane z przemieszczaniem ładunków

  • praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz typowych urządzeń biurowych.

  • zadania wykonywane w siedzibie urzędu w różnych lokalizacjach

  • zagrożenia biologiczne typowe podczas kontaktu z ludźmi oraz dla pracy z dokumentacją archiwalną

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę z koniecznością przemieszczania się w pomieszczeniu po wymaganą dokumentację oraz przemieszczania się do pomieszczeń innych w celu wykonania czynności serwisowych

  • stanowisko pracy wyposażone w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych

  • stanowisko pracy znajduje się w budynku biurowym

  • dojazd do budynku możliwy dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

  • drzwi wejściowe do pokoi biurowych o szerokości 76 cm

  • pomieszczenia higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich znajdują się w sąsiednim budynku połączonym łącznikiem

Zakres zadań

  • utrzymuje sprawność techniczno-eksploatacyjną infrastruktury teleinformatycznej urzędu
  • udziela pracownikom Urzędu pomocy z zakresu eksploatacji urządzeń i systemów informatycznych oraz usuwa usterki
  • uczestniczy w pracach adaptacyjnych i modernizacyjnych wynikających z rozwoju technologii informatycznych związanych z zastosowaniem systemów informatycznych, oprogramowania narzędziowego i urządzeń technicznych
  • zapewnia współdziałanie różnych platform sprzętowych i systemowych w celu integrowania sieci komputerowych Urzędu
  • zapewnia obsługę Urzędu w zakresie komunikacji telefonicznej i mobilnej
  • obsługuje urządzenia audio-video na potrzeby konferencji, szkoleń i imprez organizowanych na terenie urzędu
  • uczestniczy w opracowywaniu struktury technicznej systemów projektowanych i modyfikowanych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz systemów operacyjnych i umiejętność zarządzania nimi
  • zdolność analitycznego myślenia oraz oceny zjawisk w ujęciu przyczynowo skutkowym; umiejętność współdziałania z użytkownikami
  • umiejętność reagowania w sytuacjach kryzysowych i szybkiego dostosowania się do zmian
  • umiejętność sprawnego podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów
  • znajomość zasad dotyczących ochrony przetwarzanych danych przed niepowołanym dostępem, nieuzasadnioną modyfikacją lub zniszczeniem, nielegalnym ujawnieniem lub pozyskaniem, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i ochronie informacji niejawnych, zachowania tajemnicy o zabezpieczeniach danych
  • sumienność, rzetelność, obowiązkowość
  • znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej i przepisów wykonawczych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe