kandydatów

Etat BPE Specialist

Firma: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
BPE Specialist
Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przy wsparciu zespołów BPE będziesz systematycznie rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w obszarach: Metody Lean, Analityka Biznesowa, Zarządzanie Udoskonaleniami.
  • Zdobędziesz szeroką wiedzę na temat procesów zachodzących w jednym z naszych magazynów i upewnisz się, że procesy te są dobrze udokumentowane.
  • Będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla naszych zespołów na hali produkcyjnej w zakresie oceny wydajności i usprawnienia procesów.
  • Stając się lokalnym specjalistą w zakresie standardów i narzędzi stosowanych w globalnej organizacji CEVA, będziesz szkolić i coachować zespoły produkcyjne w tych obszarach.
  • Będziesz wspierać zespół zarządzający obiektem w analizie wydajności operacyjnej w oparciu o odpowiednie systemy KPI oraz wprowadzać inicjatywy mające na celu dalszą poprawę efektywności i jakości naszych działań przy użyciu narzędzi Lean.
  • Weźmiesz udział w projektach doskonalenia i przyczynisz się do ich sukcesu dzięki swojej wiedzy o procesach i zastosowanym metodom analitycznym.
  • Stała komunikacja z kierownictwem oraz klientami - aktualizacje o statusie realizowanych projektów i inicjatyw.
  • Zdobywając stale doświadczenie w odpowiednich obszarach, będziesz sukcesywnie pełnić coraz więcej ról kierowniczych w ramach projektów, programów doskonalenia i inicjatyw na miejscu.
  • Staniesz się ambasadorem doskonałości procesów i będziesz promować zasady doskonałości operacyjnej zarówno w organizacji, jak i wśród naszych klientów.
  • Po zademonstrowaniu powyższych umiejętności, będziesz gotowy na kolejny krok w swojej karierze - BPE Expert - przejmując odpowiedzialność za zarządzanie złożonymi projektami usprawnień, wdrażanie innowacyjnych technologii i rozwiązań cyfrowych.
  • Będziesz także mógł odgrywać kluczową rolę w definiowaniu i wdrażaniu dalszych standardów operacyjnych.
  • Podsumowując: w ramach oferowanego stanowiska BPE Specialist zyskasz solidne podstawy do rozwoju swojej międzynarodowej kariery logistycznej w obszarze Process Excellence!

KOGO SZUKAMY?

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, zarządzanie lub podobny) powiązane z zarządzaniem procesami.
  • Preferowane 1-3 lat doświadczenia w środowisku magazynowym.
  • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym.
  • Lubisz pracować w operacjach i nie boisz się spędzać dużej części swojego czasu pracy na hali produkcyjnej.
  • Lubisz podchodzić do wyzwań w sposób analityczny, wykorzystując fakty i liczby.
  • Jesteś zaawansowanym użytkownikiem narzędzi MS Office, zwłaszcza MS Excel.
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, które pozwalają Ci współpracować z zespołami operacyjnymi na hali produkcyjnej, ale także prezentować wyniki swojej pracy kierownictwu wyższego szczebla.
  • Jesteś doskonałym graczem zespołowym, który potrafi efektywnie współpracować w różnego rodzaju zespołach - w tym wirtualnych i międzynarodowych.
  • Najważniejsza jest Twoja chęć i zdolność do zdobywania nowej wiedzy, samodzielnej nauki i pracy oraz zorientowania na cel.
CO OFERUJEMY?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.
Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwiskoatcevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.