kandydatów

Etat Specjalista ds. back office z językiem niemieckim

Firma: Majorel Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. back office z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Rozwiązywanie spraw pomiędzy sprzedającym a kupującym
  • Komunikacja z klientami w języku niemieckim oraz angielskim
  • Bazowanie na procedurach i regulaminie firmy
Czego oczekujemy:
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Rozwiniętych zdolności analityczne
  • Zaangażowania, sumienności i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku, godz. 8:00 – 16:00
  • Stałe wynagrodzenie + premia miesięczna
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju
  • Pakiet świadczeń dodatkowych do wyboru (np. opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy