kandydatów

Etat Konsultant Medyczny

Firma: Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6398391, z dnia 2022-01-20

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 150 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

Konsultant Medyczny

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • organizowanie spotkań z klientami indywidualnymi o charakterze promocyjnym/sprzedażowym (m.in. zawieranie umów),
  • aktywna promocja Naszych usług w środowisku medycznym (lekarze ginekolodzy, położne),
  • przeprowadzanie wykładów w szkołach rodzenia, reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych, przeprowadzanie szkoleń dla personelu medycznego,
  • utrzymywanie i nawiązywanie współpracy ze szpitalami, szkołami rodzenia.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe,
  • lubisz wystąpienia publiczne i potrafisz prowadzić prezentacje,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i praca w terenie nie stanowi dla Ciebie problemu (również w godzinach późno popołudniowych/wieczornych),
  • cechuje Cię pozytywne nastawienie, samodzielność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów,
  • jesteś ambitną zorientowaną na wyniki i kreatywną osobą,
  • posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne i potrafisz świetnie organizować sobie pracę.

Oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne a także zajęcia z języka angielskiego,
  • bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, system kafeteryjny),
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2022
Wyświetleń: 137