kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. kadr i płac

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Asystent / Asystentka ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • prowadzenie akt osobowych
  • wsparcie przy naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywaniu list płac
  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji ZUS, deklaracji PIT i PFRON
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • monitorowanie terminów badań lekarskich
  • bieżące wsparcie w pracach Działu Kadr i Płac oraz księgowości
WYMAGANIA
  • znajomość programu Symfonia Kadry i Płace (warunek konieczny)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • znajomość Płatnika
  • aktualna wiedza w zakresie przepisów kadrowo-płacowych
  • zainteresowanie różnorodnymi zagadnieniami kadrowymi
  • umiejętność organizacji pracy wielozadaniowej
  • komunikatywność, systematyczność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, dyskrecja
OFERUJEMY
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • wsparcie merytoryczne w bieżącej pracy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń