kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: WOJCIESZKO SOLIDNY PARTNER BIURO RACHUNKOWE WOJCIECH SZYDŁOWSKI miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6330729, z dnia 2022-01-08

Nasza firma działa na rynku usług księgowych od ponad 10 lat. Współpracujemy z firmami lokalnymi jak i działającymi na skale miedzynarodową. W zwiąku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Kontrola formalno-rachunkowa wpływających dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami, dekretowanie oraz wprowadzanie ich do systemu księgowego
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Udział w przygotowaniu raportów, zestawień finansowych dla potrzeb klientów
  • Uzgadnianie sald, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • Wykonywanie innych zadań związanych z prawidłowym zamknięciem miesiąca oraz roku

Wymagania

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Skrupulatność, odpowiedzialność i terminowość
  • Znajomość oprogramowania CDN Optima
  • Znajomość programu Płatnik

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z wykształceniem oraz zaangażowaniem
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole

Pozostałe oferty pracy w firmie WOJCIESZKO SOLIDNY PARTNER BIURO RACHUNKOWE WOJCIECH SZYDŁOWSKI
Etat Księgowa / Księgowy w firmie: WOJCIESZKO SOLIDNY PARTNER BIURO RACHUNKOWE WOJCIECH SZYDŁOWSKI miejsce pracy: Poznań 03-09-2021
Etat Księgowa / Księgowy w firmie: WOJCIESZKO SOLIDNY PARTNER BIURO RACHUNKOWE WOJCIECH SZYDŁOWSKI miejsce pracy: Poznań 04-08-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-01-2022
Wyświetleń: 182