kandydatów

Etat Doradca Ubezpieczeniowy

Firma: Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, współpracująca z dużymi Partnerami finansowymi i zajmująca się dystrybucją produktów ubezpieczeń indywidualnych na życie, produktów grupowych, zdrowotnych, majątkowych, komunikacyjnych.
Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.
Obecnie poszukujemy do oddziału w Trójmieście osób do współpracy na stanowisku:
Doradca Ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Poznań
Twoje zadania:
  • pozyskiwanie klienta indywidualnego i/lub biznesowego
  • odbywanie spotkań handlowych u klienta
  • sprzedaż ubezpieczeń na życie, grupowych, majątkowych oraz pakietów medycznych
  • bieżąca obsługa posprzedażowa pozyskanych klientów
  • odbywanie szkoleń i podnoszenie kwalifikacji

Wymagamy:

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży albo doświadczenia w umawianiu spotkań handlowych przez telefon
  • co najmniej średniego wykształcenia
  • umiejętności interpersonalnych i otwartości na ludzi
  • zaangażowania

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
  • elastyczne warunki współpracy
  • pozapłacowy system motywacyjny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, konkursy)
  • szkolenia wdrożeniowe i podnoszące kwalifikacje
  • szeroką gamę produktów z różnych działów ubezpieczeń skierowanych do wszystkich typów klientów
  • możliwość budowania pasywnego dochodu