kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: Contact Center Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Dla naszego kluczowego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Poznań

Jeśli chcesz powrócić do aktywności zawodowej lub też rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynku to jest to praca dla Ciebie! :)

Oferujemy:
  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy;
  • Umowa o pracę/zlecenie;
  • Pracę zdalną;
  • Premiowanie dobrych wyników;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Zniżki na usługi w sieci operatora
  • Benefity pracownicze: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne Medicover, karty Multisport.
Zadania:
  • Czynności operacyjne związane z obsługą klienta;
  • Udzielanie klientom telefonicznych informacji;
  • Doradztwo w zakresie usług na kartę;
  • Zarządzanie usługami klienta;
  • Diagnostyka problemów, bieżące wsparcie techniczne.
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • Komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dyspozycyjność w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli
  • Praca w godzinach 6:00-23:00- Ty wybierasz kiedy chcesz pracować!

Jeżeli czujesz, że jest to praca dla Ciebie, nie zwlekaj, aplikuj! :)

Zapewniamy szkolenie wdrożeniowe od 10.01-21.01.2022 oraz pełne wsparcie w procesie adaptacyjnym.