kandydatów

Etat Barman / Barmanka

Firma: IBB Andersia Hotel miejsce pracy: Poznań

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaje wykonana z pasją.

Entuzjazm i wyobraźnia zamieniają rzeczy zwykłe w niezwykłe.

Z szacunku, kreatywności, i profesjonalizmu we wszystkim, co robimy stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, IBB Andersia Hotel.

Gdzie spełnienie wymagań każdego Gościa i każdej jego potrzeby jest dla nas największą satysfakcją.

Hotel, którego dynamiczna, zawsze otwarta i elastyczna obsługa dba, by Gość czuł się jak w domu i wracał do nas przy każdej kolejnej okazji.

Jesteśmy aktywni i twórczy. Naszą misją jest oferowanie usług hotelowych, gastronomicznych oraz konferencyjnych na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Barman / Barmanka
Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa Gości hotelowych w Lobby Barze;
  • rekomendowanie i przygotowywanie drinków;
  • współpraca i komunikacja z kuchnią oraz restauracją hotelową;
  • przygotowywanie nowych ofert drinków i napoi.
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy);
  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • punktualność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
OFERUJEMY
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich umiejętności;
  • szkolenia i udział w konkursach.