kandydatów

Etat Stażysta w Zespole HR

Firma: O-I Business Service Center Sp. z o. o. miejsce pracy: Poznań

O-I ma ponad stuletnie doświadczenie w tworzeniu czystych, zrównoważonych, budujących markę opakowań szklanych dla wielu najbardziej znanych na świecie marek żywności i napojów. Z dumą dostarczamy wysokiej jakości opakowania szklane do piwa, wina, alkoholi, żywności, napojów bezalkoholowych, kosmetyków i farmaceutyków.

Z prawie 25 000 pracowników i niezrównanym zasięgiem obejmującym prawie 72 zakłady w 20 krajach, O-I jest prawdziwie globalnym producentem opakowań szklanych.

Od inżynierii i produkcji po rozwój marki, projektowanie i innowacje, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać unikalne rozwiązania, które przewyższają oczekiwania naszych klientów i konsumentów.

Stażysta w Zespole HR
Miejsce pracy: Poznań
Zakres zadań:
  • Wspieranie Zespołu HR w codziennych zadaniach
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i świadczeń pracowniczych,
  • Utrzymanie dobrej jakości danych w systemach HR oraz dostarczanie danych do raportów,
  • Wsparcie procesu rekrutacji i on-boardingu,
Oczekiwania:
  • Status studenta IV-V roku (preferowane kierunku: zarządzanie/psychologia/socjologia),
  • Biegła znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w codziennej pracy, min B2),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność 20-30 godzin tygodniowo,
  • Proaktywność, zaangażowanie,
  • Chęć uczenia się, umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w strukturach O-I),
  • Zdobycie ciekawego, międzynarodowego doświadczenia,
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy hybrydowej