kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 88528

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dzienne.

Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów).

Praca w godzinach od 7:30 do 15:30 w dniach od poniedziałku do piątku.

Zakres zadań

  • Organizuje pracę kancelaryjno-biurową wydziału zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi (Dz.Urz. KGP z 2014., poz. 38, z późn. zm.; Dz.Urz. KGP z 2014r., poz. 85 i z 2015r. ,poz. 103)oraz Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej;
  • Prowadzi dzienniki korespondencyjne, wychodzące, przychodzące do spraw wydziału, rejestruje korespondencję wpływającą i wychodzącą do wydziału, prowadzi ewidencje pomocnicze;
  • Prowadzi szczegółową dokumentację pracowniczą (teczki personalne), wystawia skierowania na badania lekarskie pracowników(wstępne, okresowe, kontrolne), współpracuje z Wydziałem Kadr i Szkolenia KWP w Poznaniu w zakresie rekrutacji pracowników na wakujące stanowiska;
  • Odbiera korespondencję z wydziałów KWP i przygotowuje do dekretacji;
  • Redaguje pisma na polecenie Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Poznaniu;
  • Prowadzi korespondencję o charakterze kancelaryjno-manipulacyjnym oraz archiwizuje dokumenty;
  • Prowadzi ewidencję dokumentów i poleceń omawianych podczas odpraw i narad służbowych prowadzonych w wydziale;
  • Potwierdza zgodności kopii lub wyciągu z oryginałem dokumentu;
  • Prowadzi ewidencję absencji pracowników wydziału – program SWOP (Kadra), ewidencję czasu pracy;
  • Wykonuje inne zadania zlecone przez przełożonych, a wchodzące w tok zadań realizowanych przez Wydział Inwestycji i Remontów KWP w Poznaniu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej
  • Znajomość resortowych przepisów kancelaryjnych oraz regulujących zasady postępowania z dokumentami jawnymi;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Obsługa komputera - aplikacji pakietu biurowego;
  • •Posiadanie upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne" lub złożenie oświadczenia o gotowości poddania się postępowaniu sprawdzającemu celem uzyskania odpowiedniej klauzuli dostępu do informacji niejawnych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe