kandydatów

Etat Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Sękowo

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt
Miejsce pracy: Sękowo
Numer: StPr/21/0806
OBOWIĄZKI:

- praca na fermie drobiu, praca ze zwierzętami, umiejętność obsługi sprzętu do karmienia i pielęgnacji zwierząt, obsługa automatów do zadawanie paszy i wody, obsługa sprzętu do karmienia i pielęgnacji zwierząt, komputerowy nadzór fermy, posługiwanie się prostymi narzędziami do obsługi zwierząt, dbałość o czystość zwierząt, wykonywanie prac porządkowych na fermie, chwytanie zwierząt.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy ze zwierzętami

Wymagania inne:

- wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na fermie drobiu minimum 3 miesiące, - znajomość jezyka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym ze względu na pracę w zespole ukraińskojęzycznym, - system pracy I zmianowy, - rodzaj umowy: zlecenie, - system pracy równoważny, - wysokość wynagrodzenia 19,70zł/h brutto/40 godzin w tygodniu,

Miejsce pracy:

Sękowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach