kandydatów

Etat Fryzjer damsko-męski

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Swarzędz

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Fryzjer damsko-męski
Miejsce pracy: Swarzędz
Numer: StPr/21/2060
OBOWIĄZKI:
strzyżenie i modelowanie włosów, podcinanie włosów, farbowanie włosów metodą - balejaż, pasemka, tonowanie, koloryzacja.kosmetyczna pielęgnacja włosów.modelowanie brody.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Certyfikat szkolenie: strzyżenie damskie new style, kolekcja kolor system, regeneracja system SPA dla włosów
Uprawnienia: Modelowanie włosów, koloryzacja, strzyżenie damsko-męskie

Miejsce pracy:

Swarzędz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-11-2021
Wyświetleń: 156