kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Informatyk
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6133
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie infrastruktury techniczno- systemowej serwerów oraz stacji roboczych, instalacja nowego sprzętu, sporządzanie kopii bezpieczeństwa , zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemów i aplikacji, obsługa zgłoszeń service-desk, administrowanie aplikacjami i systemami informatycznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: co najmniej 2-letni staż pracy zawodowej w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany, znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS, wysoka kultura osobista, umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych, doświadczenie zawodowe w obszarze IT wiedza z obszaru związanego z zakresem wykonywanych zadań: umiejętność instalacji i konfiguracji systemów serwerowych z rodziny MS Windows, znajomość usług terminalowych, znajomość urządzeń składowania danych macierze, biblioteki taśmowe, znajomość środowiska/administracji Active Directory, wiedza z zakresu sieci LAN/WAN, wiedza z zakresu bezpieczeństwa informacji w zarządzaniu IT, znajomość j. angielskiego na poziomie min. średnim, umiejętność planowania i organizacji pracy.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu